21 maja 2018 r odbyły się pierwsze warsztaty profilaktyczne w Zespole Szkół w Seroczynie pt „Profilaktyka z filmem w tle” współfinansowane ze środków Gminy Wodynie. Młodzież pod czujnym okiem wspaniałego reżysera Paweł Przewoźny nagra spot. Z niecierpliwością czekamy na finał, a oto kilka fotek z pierwszego spotkania