25 maja na Placu Sikorskiego w Siedlcach Stowarzyszenie SZANSA brało udział w II Siedleckim Dniu Organizacji Pozarządowych. Od rana członkowie Stowarzyszenia ustawiali namiot i przygotowywali się do fajnej imprezy. Dziękujemy SOKiAL i Radzie Organizacji Pozarządowych.